Ми створили Rosabella, бо не приймаємо півмір. Нам набридло сумніватися і йти на компроміси між чистим складом і результатом.

 

Ми – це кращі сертифіковані за міжнародними стандартами компоненти рослинного походження.

 

Активні комплекси на основі родинних шкірі речовин, протеїнів, вітамінів і мінералів, розроблені провідними європейськими лабораторіями з доведеною ефективністю – без сумнівних і неетичних тестів на тваринах, in vivo (на штучно вирощених клітинах) і in vitro (на добровольцях).

 

Максимум економічних, компактних і зручних у використанні засобів, скляна і алюмінієва тара, а також перевага на суху і тверду форму випуску, яка не потребує ні пляшечок, ні консервантів.

 

А ще потужний зворотний зв'язок: наша мета – служити Вашим здоров'ю і красі, і тому ми раді відповісти на 1001 питання, провести аналіз стану шкіри і волосся для індивідуального підбору і скласти детальну схему застосування наших засобів. Вперше у нас? Скористайтеся формою.

 

Фізіологічність

Всі формули наших засобів споріднені зі шкірою і волоссям, і тому ідеально заповнюють їх потреби. Немає потреби вибирати між ефективністю і натуральністю – тільки найякісніша рослинна сировина в правильних поєднаннях і пропорціях. І нічого зайвого!

 

Склади без компромісів

Всі засоби створюються з кращих рослинних компонентів, привезених з Франції, США, Японії та інших країн (ECOCERT, COSMOS). Без SLS / SLES, продуктів нафтопереробки, дериватів PEG, силіконів, мікропластика, синтетичних ароматизаторів і критичних консервантів.

 

Свідоме споживання та етичність

Наші склади біорозкладні, більша частина упаковки підлягає
переробці або повторному використанню. Ні компоненти, ні готові засоби не тестуються на тваринах.

 

Елегантні баночки із найсвіжішим вмістом спеціально для Вас

Ми готуємо невеликими партіями, щоб приділяти увагу кожній баночці. У кожну коробочку ми додаємо особливу листівку. У підсумку ви отримуєте максимально свіжий не-масовий продукт, заряджений нашою любов'ю!