ROSABELLA CLUB

 

Для того, щоб стати учасницею нашого Клубу та користуватися його перевагами, потрібно бути зареєстрованою на нашому сайті та офомлювати всі замовлення зі свого облікового запису. Тоді їхня загальна сума буде збільшуватися з кожним замовленням, а знижки будуть підключатися автоматично після досягнення потрібних лімітів.

 

Реєстрація на нашому сайті відбувається автоматично при першому замовленні, дані для входу приходять на електронну пошту (перевіряйте папки "Спам", "Промоакції" та "Реклама"). Також можна зареєструватися і окремо, у тому числі за допомогою Facebook або Google.

 

Усі замовлення повинні відображатися у вкладці "Мої замовлення" вашого персонального кабінету. Якщо у вас проблеми зі входом в обліковий запис, зв'яжіться з нами:
info@rosabella.com.ua
Direct Instagram: rosabella_ua

 

У нас три клубні картки:

при загальній сумі замовлень понад 3000 грн ми даруємо картку з персональною знижкою 3% (підключається автоматично)
◼ при загальній сумі замовлень понад 5000 грн - картку з персональною знижкою 5%  (підключається автоматично)

◼ при загальній сумі замовлень понад 7000 грн - картку з персональною знижкою 7%  (підключається автоматично)

 

Що також дає вступ до Клубу:

◼ пріоритет у відборі на тестування новинок (відбувається у нашому Telegram-каналі);
◼ можливість обрати подарунок до Дня народження: в коментарі до святкового замовлення ви можете вказати кілька бажаних засобів, щоб наш остаточний вибір залишився сюрпризом;
◼  доступ до чату Клубу в Telegram, де ми ділимося ексклюзивною інформацією з закулісся виробництва, новими розробками, а також спілкуємося в теплому жіночому колі.

*компанія залишає за собою право в будь-який момент вносити зміни до бонусної програми. Актуальна бонусная програма завжди буде представлена в цьому розділі.