Згідно зі списком, затвердженим Кабінетом Міністрів України, косметичні засоби відносяться до товарів, що не підлягають обміну та поверненню.

Але ми на 100% впевнені у своєму продукті, тому пропонуємо унікальну програму обміну:  

Протягом 10 днів з моменту отримання замовлення у випадку, якщо засіб вам не підійшов за його прямим призначенням, за умови виявленого вірного використання засобу, ви можете звернутися на електронну пошту: info@rosabella.ua або в Директ Instagram @rosabella_ua та запросити обмін засобу на інший засіб з цієї ж категорії та відповідного обсягу. 


Приклад: мініатюра одного тоніку може бути замінена на мініатюру іншого тоніку, повнорозмірний крем для обличчя  - на інший повнорозмірний крем для обличчя тощо.


За відсутності таких засобів в асортименті або в наявності ми запропонуємо інші варіанти заміни. Засіб, який не підійшов, не потрібно відправляти нам назад. Доставка засобу на заміну сплачується отримувачем. Скористатися програмою можна лише 1 раз на 1 замовлення. Програма не розповсюджується на засоби, отримані безкоштовно у якості подарунка до замовлення.


Нагадуємо, що у нас є можливість замовити переважну більшість засобів у мініатюрах/тестерах.


Програма діє виключно на території України.  При виявленні браку упаковки або інших об'єктивних дефектів просимо вас звернутися на електронну пошту: info@rosabella.ua або в Директ Instagram @rosabella_ua.
 

Що робити, якщо товар пошкоджено під час транспортування.

*В окремих випадках ми залишаємо за собою право запропонувати тестери декількох засобів замість одного повнорозмірного засобу.
**В окремих випадках ми залишаємо за собою право відмовити в участі у програмі з обов’язковим поясненням причин такого рішення (щиро сподіваємося, що таких прецедентів не буде!).