Перше і найголовніше – добре змочене волосся (в середньому для якісного намокання потрібно близько 2-4 хвилин в залежності від пористості і довжини).

Особливо актуально це для власниць схильного до жирності волосся, тому що природна жирова змазка оберігає їх від проникнення води.
Як результат намочене волосся миється легко і швидко, вимагає менше шампуню попереджається пересушування шкіри голови.

 

Температура води. Вона повинна бути теплою, комфортною, близькою до температури нашого тіла. Миття голови гарячою водою може привести до підвищеної секреції шкірного сала, більш швидкому забрудненню волосся.


Після миття шампунем потрібно обов'язково використовувати засіб для закриття лусочок – бальзам або кондиціонер, або обполіскувати підкисленою водою або гідролатом. Відкриті лусочки уразливі, їх легко травмувати, і саме в такому стані волосся виглядає тьмяним і пошкодженими, відсутні м'якість, шовковистість і блиск.

Важлива також і якість води. По можливості краще встановити спеціальні фільтри. Мені відомі випадки подразнення шкіри на водопровідну воду причому причину довго шукали в косметичних засобах.

При використанні масок і бальзамів в кремовій формі потрібно відступати від коренів волосся (7-10 см). Інакше коріння швидко втратять свіжість.

Шампунь вибирається не через стан довжини – неважливо, волосся густе, довге, тонке, пофарбоване або ще якесь – а станом шкіри голови. І не варто гнатися за більш рідкою частотою миття: це не завжди перевага. Кому потрібна допомога у виборі – пишіть в Директ.