0
My order
Wishlist
Add items to wish list

BALANCING SHAMPOO BAR "HEALING"

In stock
SKU: 600033257300
440 грн
Sign in
to add this item to wishlist
%
Sign in to see your personal discount
Weight
Quick order
Description

Balancing shampoo bar "HEALING" - the best choice if you have an oily scalp and/or are prone to dandruff.


SOLUTION FOR

Scalp prone to dandruff and/or increased oiliness.


PRODUCT’S EFFECT

 • gently cleanses even very oily scalp
 • reduces sebum production
 • regulates the microflora of the scalp, inhibits the action of pathogenic microorganisms that cause dandruff and itching

WHEN AND HOW OFTEN TO USE

As it is needed.


KEY INGREDIENTS

 • ZINCIDONE® - ZINC РСА (ZINC PCA)
 • LIPACIDE™ - anti-seborrheic seboregulator, biovector amino acid glycine (CAPRYLOYL GLYCINE)
 • PLANTASENS® CRAMBISOL - CRAMBE ABYSSINICA SEED OIL (AND) PHYTOSTEROLS (AND) OLEYL ALCOHOL)
 • Genadvance® Hydra - an innovative herbal moisturizer (LAURYL/MYRISTYL POLYRICINOLEATE)
 • Gluconolactone (GLUCONOLACTONE)
 • Cedar and lemon essential oils (CEDRUS ATLANTICA BARK OIL, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL)
 • MINT HYDROZOL
 • Chlorophyll (CHLOROPHYLLIN COPPER COMPLEX)

FRAGNANCE

Bright coniferous tree.


HOW TO USE

Wet your hair, take the shampoo in your hands and run it through your hair until a lush foam is formed. Massage and rinse thoroughly with water. Repeat. After use, dry the shampoo on a hard, dry surface.


INGREDIENTS (INCI)

SODIUM COCOYL ISETHIONATE, SODIUM METHYL OLEYL TAURATE, STEARIC ACID, LAURYL/MYRISTYL POLYRICINOLEATE, GLYCERIN, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) FLOWER/LEAF/STEM WATER, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, INULIN, SODIUM OLIVAMPHOACETATE, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, METHYLSULFONYLMETHANE, GLUCONOLACTONE, CRAMBE ABYSSINICA SEED OIL, PHYTOSTEROLS, OLEYL ALCOHOL, METHYLSULPHONYLMETHANE, CAPRYLOYL GLYCINE, ALLANTOIN, PANTENOL, ZINC L-PYRROLIDONE CARBOXYLIC ACID, TOCOPHEROL, CEDRUS ATLANTICA BARK OIL, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL, CHLOROPHYLLIN COPPER COMPLEX.


CONTRAINDICATIONS

Individual sensitivity to components. Do an allergy test before use.


STORAGE CONDITIONS

At a temperature of +5…+25 degrees and relative humidity no more than 75%. Protect from high humidity and make sure to dry after use.


EXPIRATION DATE 

12 months from the date of manufacture, 6 months from the first use.

мені цей шампунь не підійшов, піниться він добре, пахне добре, але нажаль мушу мити голову кожен день, порівняно з іншими шампунями :( мию два рази, масажую шкіру голови для кращого очищення, але нажаль..
Reply
Maryna Pidonenko, вітаємо!
Нам приємно, що відзначили добре піноутворення і аромат, та прикро, що у Вас склався такий досвід🙏

Незнаючи склад шампунів, на які посилаєтесь, не можемо прокоментувати їх дію.
Але наш шампунь містить м'які очищуючі ПАР, порівняно з більшістю 💞
Особливість шампунів з таким складом, полягає в потребі кожного миття гарно масажувати шкіру голови та ретельно промивати шампунем не менше ніж 2 рази за одне миття, з достатньою кількістю води.

Проте на жирність можуть впливати різні фактори. В тому числі, якщо на волосся наносяться додаткові засоби догляду (з оліями у складі чи засоби для стайлінгу тощо).

За бажанням будемо раді допомогти розібратись, що могло вплинути саме на Ваші результати та налагодити рутину. Для цього зверніться до нас у будь-який зручний месенджер.
Прямі посилання у правому нижньому кутку💞
Reply

Я не була фанатом безсульфатних шампунів до моменту знайомства з цим красунчиком. Тепер він є завжди у кожному другому моєму замовленні. І не випадково, бо так якісно і ретельно не кожен шампунь може очистити. А ця піна це просто любов 💓
Цього шматочка мені вистачає близько 2 місяців, я мию голову через день. І ще тішить відсутність пластикової пляшки, бо треба піклуватися не тільки про чистоту волосся, а й про планету 🌍
Reply
Не знаю хто всі ці люди, які в захваті від цього шампуню, але після нього волосся як солома. Коли тільки намилиш, ніби утворюється піна, але як починаєш масажувати голову - піни як не було. Сполоснути голову і нанести шампунь повторно - те саме. Без використання бальзаму волосся просто нереально розчесати - як пакля.
Reply
Ірина, вітаємо, нам шкода, що у вас склалися такі враження, але з вашого коментаря розуміємо, що не зовсім коректно зрозуміли мету продукту - він не призначений відновлювати волосся.

Шампунь розроблений для ефективного очищення від забруднення.
Для зволоження та кондиціонування волосся потрібні засоби для довжини.

Наш шампунь не містить синтетичних ПАР, але утворює пишну та м’яку піну, що підтверджують відгуки наших клієнтів. На утворення піни можуть впливати жорстка вода, недостатнє зволоження волосся та шампуню, а також неправильна техніка нанесення.

Будемо раді поспілкуватись про особливості вашого волосся та використання шампуню. Напишіть нам у директ Інстаграм або у зручний месенджер (посилання в правому нижньому кутку сайту, натискайте на зелену хмаринку).
Reply
Користуюся цим шампунем близько місяця. Мені дуже сподобався, він добре піниться і гарно очищує шкіру голови. Звичайно, я все ще мию голову раз на два дні, але на другий день волосся все ще більш менш чисте і не виглядає так, ніби я не мила голову тиждень. Точно братиму ще.
Reply
Користуюсь шампунем близько місяца. Подобається, волосся після нього живе не пересушене, хоча не знаю чи це через шампунь, бо бальзамом користуюсь при кожному митті. Вхідні дані такі: жирні біля коренів, сухі кінці.
Reply
More 5 comments
A new review or comment
Sign in with
Rate this item
Send
Up