За замовчуванням, ми не телефонуємо для підтвердження замовлення. Якщо ж ви відмітили галочку "Зателефонуйте мені" при оформленні замовлення - ми вам зателефонуємо. Ви можете оплачувати замовлення одразу після оформлення.

 

Замовлення буде відправлене в термін до 1-3 робочих днів після фіксації оплати. Після відправки номер ТТН надійде в смс-повідомленні.

 

Обов'язково перевіряйте цілісність замовлення в відділенні пошти / при кур'єрі. Детальніше цей пункт і що робити, якщо щось не в порядку, розписані внизу сторінки.


Будь ласка, переконайтеся, що номер телефону, вказаний у карті замовлення - вірний. Для оперативного відстежування відправлень за допомогою ТК "Нова пошта" рекомендуємо встановити офіційний додаток.

Якщо вам потрібна термінова відправка - зв'яжіться, будь ласка, з нами ДО сплати замовлення: за номером телефону +380505678407, у viber/telegram за цим номером, в Директ Інстаграм @rosabella_ua або поштою info@rosabella.com.ua, щоб ми могли зв'язатися з виробництвом і уточнити, чи це можливо.

Зверніть увагу, що оплата за реквізитами поступає нам протягом доби (через термінал - до 3 діб). Оплата через онлайн-систему сайту (WayForPay) поступає миттєво.

Якщо вам потрібне особливе пакування (велике або корпоративне замовлення, будь-які особисті спеціалізовані побажання) - можлива затримка з відправкою (за відсутності необхідних елементів упаковки на складі). Ви можете уточнити це за контактними даними, наведеними вище.

 

Способи оплати

За реквізитами

100% передоплата на офіційний рахунок з картки будь-якого банку або через термінал. Реквізити прийдуть вам на пошту та в смс після оформлення замовлення (лист та смс-повідомлення автоматичні, тому прийдуть незалежно від обраного способу оплати). Чек/скріншот оплати обов'язковий для переведення замовлення в обробку!

 

Платіжна система WayForPay (Apple Pay, Google Pay)
Оплата замовлення на сайті банківськими картами Visa, MasterCard через систему WayForPay. Оплата без комісії. Надсилати підтвердження оплати не потрібно, замовлення автоматично потрапляє в обробку!

 

Накладений платіж

Можливий при виборі доставки ТК "Нова пошта". Звертаємо увагу, що ТК "Нова пошта" бере з клієнта додаткову комісію за переказ грошових коштів: 25 грн+2% від суми переказу.


Доставка


Нова Пошта (на відділення або кур'єром)
Вартість доставки розраховується згідно з тарифами перевізника.
Відправлення після повної передплати замовлення або накладеним платежем.

 

Укрпошта
Термін і вартість доставки згідно з тарифами Укрпошти.
Відправлення після повної передплати замовлення.


Статус замовлення в особистому кабінеті на сайті


Дізнатися про стан свого замовлення можна за статусом:

 

Новий – усі оформлені замовлення до внесення оплати;

 

В обробці – оплата замовлення зафіксована, ми працюємо над ним;

 

Доставляється – замовлення вже зібране менеджером і незабаром буде передане кур'єру / вже передане і направляється на пошту - незабаром ви отримаєте смс-повідомлення з номером накладної;

 

Доставлене – замовлення в дорозі або вже приїхало на місце вручення (для відстеження прибуття посилки на ваше відділення радимо встановити додаток Нової пошти).

Увага! Усі статуси ми змінюємо вручну, не завжди відразу. Якщо ви оплатили замовлення онлайн на сайті або за реквізитами (і вислали нам підтвердження на пошту – для оплати за номером картки / рахунку це обов'язково!), а статус замовлення не змінився - не турбуйтеся, протягом 1 робочого дня це обов'язково відбудеться!

 

Важливі нюанси при отриманні на Новій Пошті


Будь ласка, не забувайте оглядати посилки у відділенні пошти. Всі наші відправки застраховані на повну вартість. Якщо вантаж пошкоджено, ми пропонуємо 2 варіанти:

  1. Зробити фото / відео, відмовитися від посилки (причину вказати: пошкодження в процесі транспортування), повідомити нас, прикріпивши докази, попросити оператора зробити повернення нам (за наш рахунок). Ми якнайшвидше надішлемо вам повну заміну замовлення за наш рахунок.
  2. Зробити фото / відео, забрати посилку (якщо більша частина в ній придатна для використання і вас влаштовує), повідомити нас, прикріпивши докази. Ми якнайшвидше надішлемо вам часткову заміну замовлення - тих позицій, які пошкодилися, також за наш рахунок.

Зверніть увагу: забираючи вантаж з пошти, ви погоджуєтеся з його комплектацією/цілісністю/зовнішнім виглядом.