ROSABELLA відкрита для співпраці з реалізації нашої продукції з: 

▪️ Спеціалістами в галузі естетики та лікування шкіри: косметологи-естетисти, лікарі-косметологи, дерматологи.

▪️ Фахівцями в галузі догляду та лікування волосся та шкіри голови: перукарі, трихологи тощо. 

▪️ Косметологічними центрами, кабінетами, б'юті-просторами та шоу-румами, які співпрацюють з професійними брендами косметики та космецевтики.

 

Причини обрати нас в якості партнерів дуже вагомі: 

 

ЗАСОБИ ЗАКОХУЮТЬ

Після тестування клієнт швидко здійснює покупку, адже засоби мають приємні текстури, легкі ненав’язливі  аромати, швидко вбираються та залишають дуже приємні відчуття з першого дотику.
А високий космецевтичний вміст активних речовин забезпечує реальний видимий результат - і тому клієнт повертається знову і знову.

 

ВИГІДНІ УМОВИ

Ми пропонуємо привабливі партнерські ціни та забезпечуємо партнера всіма необхідними промо-матеріалами, а також можливістю звернутися до персонального менеджера 7 днів на тиждень.

 

НАОЧНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА РАХУНОК ДІЄВИХ ФОРМУЛ

Підтверджено 4000+ відгуками на нашому сайті.

 

ЯКІСТЬ, ЩО ПЕРЕВИЩУЄ ЦІНУ

У складі кожного засобу в середньому 10-20 активних речовин в дієвих концентраціях. Більшість із них — запатентовані комплекси від провідних лабораторій світу. Їх можна зустріти в такій кількості в складі засобів світових професійних брендів тільки з об'єктивно високою вартістю за продукт.

 

СХВАЛЕНО КОСМЕТОЛОГАМИ, ДЕРМАТОЛОГАМИ ТА ТРИХОЛОГАМИ

Продукти компанії рекомендують профільні практикуючі спеціалісти. Компанія має публічні інтеграції з лікарями-інфлуенсерами в соціальних мережах та завойовує все більше визнання серед українських дерматологів, косметологів та трихологів.  Також її можна знайти на полицях аптек мережі "Анкор" в м. Одеса — консультації та підбір на місці ведуть фармацевти. 

 

ПРОТОКОЛИ ДОГЛЯДУ ПІД УСІ ТИПИ ТА СТАНИ ШКІРИ 

Продукти компанії — це продумані лінійки засобів, що доповнюють та посилюють дію одне одного. Ми надаємо готові протоколи догляду, створені косметологом та фармацевтом, тому підібрати дієвий комплексний набір засобів клієнту з будь-якою проблемою швидко та легко.

 

НЕМАЄ ПРОТИПОКАЗАНЬ

Активне сонце, вагітність, грудне вигодовування, наявність дерматологічного діагнозу — все це не ставить під питання можливість використання наших космецевтичних засобів. Вони підходять усім категоріям людей за виключенням індивідуальної чутливості до конкретного компоненту.

 

УСІ ЗАСОБИ ВСІХ ЛІНІЙОК ЧУДОВО ПОЄДНУЮТЬСЯ МІЖ СОБОЮ

Формули всіх засобів розроблені так, щоб підсилювати дію одне одного. Виключено конфлікт активних речовин, який може призводити до погіршення стану шкіри та виснаження її ресурсів. 

 

КОМФОРТ ТА БЕЗПЕЧНІСТЬ ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ

Наші засоби безпечні та комфортні для чутливої шкіри. Це відбувається за рахунок м’яких рослинних консервантів та відсутності ароматизаторів, а також вмісту компонентів, що відновлюють ліпідний бар’єр шкіри та балансують склад мікробіома.

 

ЗАДОВОЛЕННЯ ПОТРЕБ ЛЮДЕЙ З ДЕРМАТОЛОГІЧНИМИ ДІАГНОЗАМИ ПІД ЧАС ТА ПІСЛЯ ЛІКУВАЛЬНОЇ ТЕРАПІЇ

Засоби ROSABELLA багаті на зволожувальні, відновлюючі та заспокоюючі компоненти, тому нівелюють подразнюючу дію лікувальних препаратів, що призначають людям з акне, розацеа та іншими діагнозами.

 

Щоб отримати нашу комерційну пропозицію - будь ласка, заповніть коротку гугл-форму.