Назва за міжнародною номенклатурою INCI:
LACTOBACILLUS FERMENT LYSATE

 

Що це і як працює на шкірі:
ProBiocin V™ - багатофункціональний компонент від Active Micro Technologies (Італія), який є одночасно цінним для мікробіома шкіри, зволожувальним, заспокоювальним, антисеборейним компонентом та разом із цим діє як консервант.

Культивування пробіотичних бактерій Lactobacillus acidophilus, що підтримуються пребіотичними поживними речовинами, представляє новий глобальний підхід до “неконсерваційних” технологій. Разом із цим ProBiocin V™ використовує переваги пребіотичних олігосахаридів цикорію та фіксує бактеріоцинові пептиди, що забезпечує зволоження та зменшення почервоніння, допомагає заспокоїти чутливу шкіру та роздратовану шкіру голови.

 

Що робить:

  • має антимікробну дію
  • кондиціонує
  • зволожує
  • знімає почервоніння шкіри
  • ефективно працює проти лупи та подразнення шкіри голови
  • пробіотичний, пребіотичний та постбіотичний догляд (підтримка здорового мікробіома шкіри, нормалізація мікробіома)

 

Результати тестувань:

In-vitro: челлендж тест проти  Malasezzia furfur з 4%  ProBiocin V™ в шампуні. Результати демонструють 99,999% ефективність.
In-vivo:

  • Догляд за шкірою голови: 10 учасників, досліджували 4.0% ProBiocin V™ в шампуні та кондиціонері vs. базовий шампунь та кондиціонер. Учасникам обробляли голову експерементальними та контрольними засобами тричі на тиждень протягом двох тижнів. Наприкінці кожного тижня визначали значення зволоження шкіри голови та пігментації. В порівнянні з контрольною групою 4.0% ProBiocin V™ в шампуні та кондиціонері показав статистично значуще зменшення почервоніння та збільшення зволоження шкіри голови. 
  • VISIA аналіз – зменшення почервоніння шкіри обличчя: протягом 6 тижнів, 4% ProBiocin V™ в базовому кремі демонструє зменшення почервоніння на 24,35% після 4 тижнів застосування. Через 2 тижні після закінчення нанесення на шкіру ProBiocin V™ продовжував діяти та забезпечив зменшення почервоніння на 13,81% в порівнянні з контролем.

 

У яких з наших засобів є:
Заспокійлива маска для шкіри голови "SOOTHING" 
Протисеборейна маска для шкіри голови "HEALING" 

Сироватка-коректор для обличчя "EVENTONE BRIGHTENING"
Протизапальна сироватка для обличчя "PORE PURIFYING"

Протизапальний точковий засіб "PORE PURIFYING"

Протизапальний крем для обличчя "PORE PURIFYING"
Антивіковий крем для обличчя "AGE REVERSING"

Антивікова сироватка для обличчя "AGE REVERSING"

Оновлюючий пілінг для шкіри голови "EXFOLIATING"

Глибоко зволожувальний крем для обличчя "HYDRA THERAPY"