Як знизити подразнення, сухість та печіння від лікувальних препаратів?

Ретиноїди, кислоти, бензоїл пероксид та інші лікувальні препарати (або агресивна косметика) часто викликають такого плану побічні реакції.

 

✅ Не кваптеся одразу перейти до якнайбільшої кількості застосувань лікувального засобу, дотримуйтеся інструкції спеціаліста, який його призначив. Більше та частіше не означає кращий результат, а може бути навіть навпаки!

✅ Перевірте, на яких ПАР ваша вмивалка.

У сульфатах немає нічого кримінального, але це не кращий вибір для обличчя, що страждає від сухості. Найкращі, на наш погляд SODIUM OLIVAMPHOACETATE (ПАР з оливки) та SODIUM COCOYL APPLE AMINO ACIDS (ПАР на базі амінокислот яблука).

Ще гарні варіанти: SODIUM METHYL OLEYL TAURATE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, DECYL GLUCOSIDE.

✅ Уникайте вмивання гарячою водою - це не корисно ані для природної ліпідної мантії, ані для судин. Може підвищувати сухість та подразнення, погіршувати стан шкіри, схильної до куперозу та розацеа.

✅ Наносьте агресивні засоби по методу "сендвіча": НЕ на чисту суху шкіру, а навпаки на зволожену.

Наприклад: зволожувальна сироватка - актив - зволожувальний крем.

Так, саме крем, так, навіть якщо шкіра жирна та проблемна. Не давати шкірі крем - це те саме, що сидіти на знежиреному харчуванні, тобто нічого хорошого для здоров'я.

 

Чи не знизить це ефективність препарату?
Дійсно, трішки гірша абсорбція активного компоненту буде, але зникне подразнення та зневоднення. А зневоднена шкіра у вразливому стані не має ресурсу гарно реагувати на лікування. Тобто тривале знаходження в такому стані уповільнить протікання запальних процесів та розсмоктування постзапальної пігментації. А нам цього не треба.

Залишити коментар

This site is protected by hCaptcha and the hCaptcha Privacy Policy and Terms of Service apply.