Перед оформленням замовлення з доставкою в інші країни просимо уважно ознайомитися з інформацією нижче!

 

ТАРИФИ (незалежно від обсягу замовлення)

Для оптимізації роботи складу, покращення клієнтського сервісу та пришвидшення обробки замовлень ми встановили власні єдині тарифи, що не залежать від обсягу замовлення та складаються з усередненої вартості послуг доставки та сервісного збору. Фактична вартість доставки великих замовлень буде вищою за ці тарифи, але ми будемо покривати її за свій рахунок:
 

Польща, Молдова, Румунія, Угорщина та Словаччина поки діє акція "Посилка з домівки" (відправляємо Укрпоштою) - 10 євро (незалежно від обсягу замовлення)

Інші країни Європи (відправляємо EMS) - 25 євро (незалежно від обсягу замовлення)

США, Канада, ОАЕ (відправляємо EMS) - 35 євро (незалежно від обсягу замовлення)

*ми НЕ відправляємо нашу косметику до Росії та Білорусі.

 

ДОСТАВКА

Почніть вводити назву вашого міста у поле "Місто" українською або російською, тоді у варіантах доставки з'явиться варіант "Міжнародна доставка" - залишайте його. Також вкажіть, будь ласка, у полі "Адреса" вашу повну адресу та індекс, а у полі "Коментар" - номер телефону у міжнародному форматі (номер повинен бути тієї країни, де ви знаходитесь). Поле "Телефон" у нас адаптоване під Україну, тому вводьте будь-що у цьому полі, ми не будемо його використовувати.

 

За міжнародним треком посилка відстежується на онлайн-сервісах (іноді може не бути оновлень кілька днів або навіть тиждень чи більше, особливо коли проходить кордон - це нормально). Середня швидкість доставки Укрпоштою - 4-6 тижнів, EMS - 2-3 тижні. Через воєнні дії в Україні терміни можуть бути довшими, просимо поставитися до цього із розумінням. Наголошуємо, що ми не несемо відповідальність за швідкість роботи міжнародних поштових служб.

 

ЦІНИ

Для того, щоб подивитися ціни в доларах або євро, у нас на сайті передбачений перемикач валют. На мобільній версії він знаходиться внизу бокового меню, а на десктопній версії поруч з рядком пошуку товарів.

 

ОПЛАТА

УВАГА! Обирайте варіант оплати "за реквізитами". Після оформлення на електрону пошту прийде автоматичний лист зі змістом замовлення та способами оплати для України - будь ласка, не намагайтеся сплатити за ними! В цьому листі можете перевірити вірність змісту замовлення та ваших даних. Наш менеджер зв'яжеться з вами додатково і надішле посилання для онлайн оплати замовлення разом із доставкою.


РИЗИКИ

◾️якщо ми непердбачувано та раптово тимчасово закриємося через бойові дії в Одесі, не встигнувши відправити чиюсь посилку - або будемо повертати кошти, або, за бажанням клієнта, відкладемо доставку до моменту, коли знову почнемо працювати.

Це актуально і для відправлень по Україні, і для міжнародних.

◾️якщо міжнародне відправлення загубиться, а пошта буде розводити руками, і нічого не вирішиться в адекватні терміни - будемо повертати кошти.

Хоча це буде не наша провина та для нас це потенційний збиток - ми краще ризикнемо, давши можливість замовити улюблений догляд нашим дівчатам, ніж позбавимо такої можливості!

 

ДЯКУЄМО ЗА ВАШУ ПІДТРИМКУ!