Перед оформленням замовлення з доставкою в інші країни просимо уважно ознайомитися з інформацією нижче!
 

Вартість міжнародної доставки визначається індивідуально в залежності від параметрів відправлення. Ми робимо персональний прорахунок для оформлених на сайті або з допомогою нашого менеджера замовлень. Через нестабільність курсу валют та тарифів пошти навести орієнтовні тарифи зараз, на жаль, неможливо.

 

АЛГОРИТМ ДІЙ:

  • обрати товари;
  • оформити замовлення, не оплачувати його онлайн, не реагувати на автоматичний лист на пошту, а чекати на додатковий персональний лист від нашого менеджера з повною вартістю вашого замовлення (товари+міжнародна доставка);

Міжнародні замовлення на кінцеву суму до сплати за товари понад 400 євро (в гривневому еківаленті по курсу НБУ на день оплати) ми відправляємо за свій рахунок.

  • підтвердити, чи все вам підходить;
  • отримати персоналізоване посилання на оплату від нашого менеджера;
  • після відправки отримати номер ТТН для відслідкування від нашого менеджера.

*ми НЕ відправляємо нашу косметику до Росії та Білорусі.

 

ДОСТАВКА

Почніть вводити назву вашого міста у поле "Місто", тоді у варіантах доставки з'явиться варіант "Міжнародна доставка" - залишайте його. Також вкажіть, будь ласка, у полі "Адреса" вашу повну адресу та індекс, а у полі "Коментар" - номер телефону у міжнародному форматі (номер повинен бути тієї країни, де ви знаходитесь). Поле "Телефон" у нас адаптоване під Україну, тому вводьте будь-що у цьому полі, ми не будемо його використовувати.

 

За міжнародним треком посилка відстежується на онлайн-сервісах (іноді може не бути оновлень кілька днів або навіть тиждень чи більше, особливо коли проходить кордон - це нормально). Середня швидкість доставки - 3-6 тижнів, через воєнні дії в Україні терміни можуть бути довшими, просимо поставитися до цього із розумінням. Наголошуємо, що ми не несемо відповідальність за швидкість роботи міжнародних поштових служб.

 

ОПЛАТА

УВАГА! Обирайте варіант оплати "за реквізитами". Після оформлення на електрону пошту прийде автоматичний лист зі змістом замовлення та способами оплати для України - будь ласка, не намагайтеся сплатити за ними! В цьому листі можете перевірити вірність змісту замовлення та ваших даних. Наш менеджер зв'яжеться з вами додатково і надішле посилання для онлайн оплати замовлення разом із доставкою.

 

ДЯКУЄМО ЗА ВАШУ ПІДТРИМКУ!