Ми створили Rosabella, бо не згодні на компроміси. Нам набридло сумніватися і обирати між чистим складом та результатом.

 

Ми – це кращі сертифіковані за міжнародними стандартами компоненти рослинного походження.

 

Активні комплекси на основі споріднених шкірі речовин, протеїнів, вітамінів і мінералів, розроблені провідними європейськими лабораторіями з доведеною ефективністю – без сумнівних і неетичних тестів на тваринах, in vivo (на штучно вирощених клітинах) і in vitro (на добровольцях).

 

Максимум економічних, компактних і зручних у використанні засобів, скляна та переробляєма тара, а також перевага сухому та твердому формату випуску, який не потребує ні пляшечок, ні консервантів.

 

А ще потужний зворотний зв'язок: наша мета – служити вашим здоров'ю і красі, і тому ми раді відповісти на 1001 питання, провести аналіз стану шкіри і волосся для індивідуального підбору і скласти детальну схему застосування наших засобів.

 

Фізіологічність

Всі формули наших засобів споріднені шкірі та волоссю, і тому ідеально заповнюють їх потреби. Непотрібно обирати між ефективністю та натуральністю – тільки найякісніша рослинна сировина в правильних поєднаннях і пропорціях. І нічого зайвого!

 

Склади без компромісів

Всі засоби створюються з кращих рослинних компонентів, привезених з Франції, США, Японії та інших країн (ECOCERT, COSMOS). Без SLS / SLES, продуктів нафтопереробки, дериватів PEG, силіконів, мікропластика, синтетичних ароматизаторів і критичних консервантів.

 

Свідоме споживання та етичність

Наші склади біорозкладні, більша частина упаковки підлягає переробці або повторному використанню. Ні компоненти, ні готові засоби не тестуються на тваринах.