Як саме це відбувається?

"Коли я створювала власний бренд після десятків, якщо не сотень невдалих спроб знайти ідеальний догляд, то чітко розуміла, чого хочу: потужний активний склад + м’яку фізіологічну рослинну основу, які будуть реально змінювати шкіру, не виснажуючи, а відновлюючи її природний потенціал.

Тотальне захоплення агресивними компонентами у великих концентраціях - таких як АНА-кислоти, ретинол - часто призводять до зворотнього результату: імунітет шкіри послаблюється, з’являється чутливість, а проблеми повертаються знову і знову.

Мені хотілося знайти рішення, яке підійде для будь-якого типу шкіри, будь-якого віку та життєвих обставин, будь то вагітність, годування грудьми або підліткові гормональні зміни. І я його знайшла: це - фізіологічна активна косметика, яка відтворює склад нашої шкіри, повертаючи їй рівновагу та здоров’я без насилля. І ми з командою втілили його у продуктах ROSABELLA!"

Засновниця бренду - б’юті-блогер, авторка Телеграм-каналу "МОВОЮ ШКІРИ" Анжеліка @lika_salabash

 

"У ROSABELLA - власні розробки формул та дійсно унікальні продукти з особливою місією.

Купуючи наші продукти, клієнт отримує насамперед унікальну дієву формулу з активними компонентами, які використовують наші колеги - виробники космецевтики, найдорожчого та найдієвішого сегменту косметики у світі.

На відміну від "люксу", який також дорогий, але де платять "за ім’я", тут платять за активні речовини вартістю тисячі євро за кілограм і які дійсно здатні робити результат для шкіри."

Директор виробництва, хімік-технолог та провізор-косметолог Олександр 

 

КОРОТКО ПРО НАС

Ми дуже суворо ставимося до формулювання продукції та вибору постачальників сировини, адже глибоко поважаємо наших клієнтів та прагнемо дати їм найкраще.

В основі засобів - активні комплекси на основі споріднених шкірі речовин: церамідів, протеїнів, зволожувачів, вітамінів та мінералів, потужні суміші біосумісних рослинних екстрактів, розроблені провідними європейськими лабораторіями. Активні комплекси з доведеною ефективністю – без сумнівних і неетичних тестів на тваринах, тільки in vivo (на штучно вирощених клітинах) та in vitro (на добровольцях).

Ми зосередилися на створенні економічних, компактних і зручних у використанні засобів. Дуже любимо незмивний формат, тверду та суху форму.

В обігу - скляна та пластикова тара, що підлягає переробціпакування посилочок без пластику та скотчу.


 

Наша мета - служити вашому здоров'ю та красі, і тому наші консультантки раді відповісти на 1001 питання, провести аналіз стану шкіри і волосся для індивідуального підбору і скласти детальну схему застосування наших засобів. А якщо ви не любите спілкування з консультантами - за них це зробить наш розумний бот (клікабельно).

Нам не все одно, що буде після покупки. Ми дуже чекаємо на ваш відгук, а якщо його не буде - звернемося та перепитаємо, чи все гаразд і чи не потрібна допомога. Якщо раптом із засобом щось не склалося (а це нормально для доглядової косметики!) - ви можете звернутися за додатковою консультацію та скористатися безпрецедентною програмою обміну засобів.

Власні виробничі потужності у місті Одеса, процес виробництва будується відповідно до міжнародного стандарту ISO 22716 Good Manufacturing Practice (GMP).

На кожну партію кожного продукту формується цілий пакет документів, зберігаються арбітражні зразки, якість суворо контролюється на всіх етапах виробництва від перевірки сировини до фасування та зберігання на власному складі готового продукту.