Назва за міжнародною номенклатурою INCI:
GLUCONOLACTONE

 

Що це і як працює на шкірі:
Глюконолактон відноситься до класу РНА кислот (полігідроксікислот).

РНА-кислоти - це нове покоління ексфоліантів. Особливістю РНА-кислот є те, що за дією схожі на АНА-кислоти - прискорюють регенерацію шкіри, стимулюють процес відлущування ороговілих клітин, позитивно впливають на віковку шкіру та працюють з пігментом.

Проте завдяки великому розміру молекули вони працюють тільки на поверхні шкіри, тому виключається ризик пошкодження шкіри навіть при великих концентраціях компоненту, а також відкривається "зелене світло" чутливій шкірі та використанню в період активного сонця.

Якщо говорити про суміш РНА кислот (лактобіонова кислота + глюканодельталактон) - то разом вони схожі на суміш молочної, мигдалевої та саліцилової, тобто делікатно відлущують, працюють з чорними цятками, дають легку протизапальну дію, вирівнюють тон. А ще - дуже гарно зволожують завдяки наявності у хімічній структурі їх молекул великої кількості гідроксильних груп.

Окрім того, РНА мають антиоксидантний ефект та борються з глікацією - "зацукруванням" білків шкіри, руйнацією волокон коллагена (веде до передчасного старіння шкіри). Завдяки протизапальній дії чудово підходять для людей з судинним порушенням - купероз, розацеа.

З РНА-пілінгами шкіра виглядає сяючою, зволоженою, здоровою, гладкою. Пори стають менш помітними, а рельєф шкіри більш рівним.

Глюконолактон активізує процеси кератинізації, покращує стан шкіри, має ліфтинг-ефект, забезпечує пролонговане зволоження. Має анти акне дію, покращує імунітет шкіри, підвищує еластичність та пружність. Захищає колагенові та еластинові волокна, підтримує бар’єр шкіри. 

 

Що робить:

  • активізує процеси кератинізації
  • має ліфтинг-ефект
  • забезпечує пролонговане зволоження
  • покращує імунітет шкіри
  • підвищує еластичність та пружність
  • працює з пігментацією
  • має протизапальну та антиоксидантну дія
  • вирівнює тон та рельєф обличчя
  • підтримує бар’єр шкіри

 

У яких з наших засобів є:
Оновлюючий пілінг для обличчя "PHA RADIANCE"
Зволожувальний лосьйон для тіла "HYDRA THERAPY"
Ферментний пілінг для обличчя "ENZYME"
Балансуючий тонер для обличчя "DAILY BALANCING" 
Відновлюючий тонер для обличчя "DAILY RESTORING" 
Балансуючий твердий шампунь "HEALING"
Делікатний твердий шампунь "SOOTHING" 
Очищувальна плитка для тіла "ROYAL ROSE"