Назва за міжнародною номенклатурою INCI:

CANNABIS SATIVA CALLUS LYSATE

 

Що це і як працює на шкірі:

KANNABIA SENSE™ - представник напрямку "нейрокосметики", передовий біотехнологічний компонент від Vytrus Biotech (Барселона), пребіотичний субстрат стовбурових клітин канабісу.

 

Сам виробник називає його "заклинач" мікробіоти:

 

(подивитися детальніше на сайті виробника)

 

І це не просто "маркетинг"!

Адже це перший у світі компонент з підтвердженим впливом на синтез шкірного окситоцину, активатор ділянок мозку, відповідальних за задоволення та щастя!

 

Клінічно доведено, що він стимулює вісь мікробіота-шкіра-мозок, щоб почуватися краще і виглядати красивіше. Також має антивікову, зволожувальну дію, збільшує сяяння шкіри. Дію KANNABIA SENSE™ на наш мозок приблизно можна порівняти з шоколадом. А також компонент має накопичувальний позитивний ефект.

 

(Важливо: стовбурові клітини канабісу не є наркотичним засобом, не містять канабідіол (СBD) або тетрагідроканабінол (THC)!)

 

Як це працює - дуже рекомендуємо подивитися відео від виробника (клікабельно). Те, що раніше уявлялося лише магією, зараз втілено в життя передовою біотехнологічною лабораторією!

 

 

За результатами функціональної магнітно-резонансної томографії (fMRI) крем з вмістом KANNABIA SENSE™ активував ділянки мозку, пов’язані із задоволенням, протягом 15 хвилин після застосування, з ще більшим ефектом через 28 днів.

 

У контексті концепції well-aging ("достойне старіння") був зафіксований більш молодий вигляд за рахунок розслаблення м’язів шкіри (та візуального "розгладження" зморшок).

 

Компонент отримав престижну нагороду на найбільшій міжнародній виставці світу IN COSMETICS GLOBAL 2020 - GOLD WINNER!

 

Що робить:

  • стимулює вісь мікробіота-шкіра-мозок, щоб почуватися краще і виглядати красивіше (oxytocin-like effect)
  • захищає та балансує мікробіом шкіри
  • антивікова дія
  • зволожувальна дія
  • збільшує природне здорове сяяння шкіри


У яких з наших засобів є:

Антивіковий крем для обличчя "AGE REVERSING"

Антивікова сироватка для обличчя "AGE REVERSING"